• Tüm Kategoriler
  • Vdw Ultra - Çok Fonksiyonlu Endodontik Cihaz

   Ürünün fiyat bilgisini görebilmek için üye girişi yapınız. Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
   VDW ULTRA sahip olduğu patentli piezoelektrik teknolojisi sayesinde, endodontik kullanımın yanı sıra, periodontolojide de (detertraj) kullanılabilir olması nedeniyle endodontik cihazlardan önemli ölçüde ayrılmaktadır. Cihaz boyutları, 11.2x11.5x12 cm’dir. Harici su bağlantısı mevcuttur. Cihaz üzerindeki skalasayesinde istenilen çalışma modu ve güç seviyeleri kolaylıkla ayarlanabilir. VDW ULTRA kullanıcıya 4 farklı çalışma modu sunmaktadır;

   Ultrasonik kanal irrigasyonu (IRRI):Uçlar: IRRI-K, IRRI-SGiriş kavitesi (CAVI): Pulpaya girişi engelleyen pulpa taşı, kalsifiye yapıları bertaraf ederek tedaviyi kolaylaştırır. Aynı zamanda post yapımı gerektiren durumlarda kolaylık sağlar. Uçlar: Bütün uçlar elmas kaplıdır. CAVI 1-BD / CAVI 2-D / CAVI 3-DRetreatment (REDO): Daha önce kanal tedavisi görmüş dişin kanal dolgu maddesinin temizlenmesi ultrasonik titreşimlerle nano partiküllere dönüştürülmesi ile komplikasyonlar minimuma indirgenir.
   Uçlar:
   REDO1: Kısa, paslanmaz çelik. Dişin kron kısmı için kullanılmaktadır.
   REDO2: Titanium-Niobium alaşımlı özel kristalize bir yapıdır. İnce operasyonlarda kullanılır. Eğri kanallarda kullanılır. Kırılma riski minimumdur. Sodyum Hipikloritin korozif etkisine karşı dirençlidir.
   REDO5: Uzun, paslanmaz çelik. Medium ve apikal kanal kısmı için kullanılmaktadır. Post sökümü (MAXI): Postu yerinden çıkartmak için yüksek titreşimle birlikte su ile soğutarak diş dokusunu ve çevre dokuyu korur. Uçlar: MAXI MPR: Postun kolay ve çabuk çıkarılmasını sağlar.

   Ambalaj İçeriği: 1 adet ultrasonik el aleti, 1 adet elmas kaplama endodontik uç
   Diğer Özellikler
   Stok KoduD.41400000501
   MarkaVdw
   Stok DurumuVar

       Hakkımızda          Banka Hesaplarımız          İletişim Bilgilerimiz          K.V.K Politikası          Satış Sözleşmesi          Yeni Üyelik          Üye Girişi          

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.