• Tüm Kategoriler
  • Ultradent ViscoStat™ %20 Ferrik Sülfat

   Ürünün fiyat bilgisini görebilmek için üye girişi yapınız. Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
   ViscoStat hemostatik, viskoz ve sulu bir solüsyon içinde inert bağlayıcı ajanlara sahip, %20 ferrik sülfat eşdeğeri bir hemostatik ajandır. Asidik aktiviteyi sınırlayan ve yumuşak ve sert dokulara nazik olmasını sağlayan patentli, dumanlı silika içerir.

   ViscoStat hemostatik solüsyon, yüzeysel kapiller kanamayı durdurmak üzere çeşitli dental ve oral cerrahi işlemlerde kullanılmaya uygundur. Bu işlemler arasında sabit protezler, restoratif-operatif, periodontal tedavi, vs. bulunmaktadır. ViscoStat hemostatik ayrıca retrodolgular, gömülü kanin dişler, gingivektomi için ve pulpotimide “fiksatif” olarak önerilir.

   Derin hemostaz oluşturur
   Kanamayı saniyeler içinde durdurur, diş hekimi koltuğunda geçen süreyi azaltır
   Yumuşak ve sert dokuların iyileşmesinde gecikmeye sebep olmaz
   Optimum bonding işlemi için sulkus sıvısını elimine eder
   Masraflı ölçü tekrarlarını azaltır
   İpucu: Bonding işlemleri sırasında sulkus sıvısı kontaminasyonunun neden olduğu sızıntıyı önleyin. Ultrapak™ örgülü ipi hemostatik içine batırın ve izole edin. Sonra kuvvetli bir hava/su spreyi ile devam edin.

   Not: Ferrik sülfat ürünleriyle (ViscoStat, Astringedent) epinefrin preparatları kullanmayın, yoksa mavi/siyah çökelti oluşur.

   İçindekiler:
   1 x 30 ml (36,69 g) IndiSpense syringe
   20x Metal Dento-Infusor Tip, 20x 1,2 ml boş şırınga
   Diğer Özellikler
   Stok KoduUD.647
   MarkaUltradent
   Stok DurumuVar

       Hakkımızda          Banka Hesaplarımız          İletişim Bilgilerimiz          K.V.K Politikası          Satış Sözleşmesi          Yeni Üyelik          Üye Girişi          

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.