• Tüm Kategoriler
  • Ultradent UltraCem - Rezinle Güçlendirilmiş Cam İyonomer Siman Kit

   Ürünün fiyat bilgisini görebilmek için üye girişi yapınız. Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
   UltraCem rezinle güçlendirilmiş cam iyonomer siman, bir yapıştırma simanı için en iyi iki özelliği gösterir: etkili uygulama ve üstün performans. Geliştirilmiş kimyası kategorisindeki en yüksek bond güçlerine sahiptir ve benzersiz SpeedMix™ şırıngası en üst düzeyde yapıştırma kolaylığı sağlar. UltraCem siman ayrıca klinisyene kullanılan materyalin viskozitesini ve miktarını kontrol etme olanağı veren ekonomik bir seçim olarak, geleneksel elde karıştırılan şişe kiti halinde de mevcuttur.


   UltraCem rezinle güçlendirilmiş cam iyonomer siman metalden, metal destekli porselenden, zirkonyadan ve rezinden yapılmış indirekt restorasyonlar (inley, onley, kuron ve köprüler dahil) için bir yapıştırma simanı olarak kullanılır. Ayrıca ortodontik bantların simantasyonu için de kullanılabilir.


   Yalnızca zirkonya restorasyonlar için preparasyona ovma hareketiyle 10 saniye boyunca Peak™ Universal Bond adeziv uygulayın (asitleyici kullanmak gerekmez). Yüzey mat görünene kadar havayla agresif olarak inceltin ve VALO™ ışık cihazı ile 10 saniye ışıkla sertleştirin. En iyi sonucu elde etmek için zirkonya protezin iç kısmına kumlama yapın; hava/su spreyi ile temzileyin ve kurutun.

   Yüksek bond güçleri
   Uzun süreli florür salımı
   Akışkan viskozite ve düşük film kalınlığı uyumu veya oklüzyonu olumsuz etkilemez
   Diş yapısıyla iyonik bond oluşturur
   1 ila 3 dakika çalışma süresi, 5 dakika sertleşme süresi
   Radyoopasite >1mm alüminyum
   Not: Zirkonyayı temizlemek için kesinlikle fosforik asit kullanmayın çünkü bond güçlerini önemli ölçüde azaltır. UltraCem siman ile birlikte zirkonya primer kullanmayın.
    

   Ambalaj İçeriği:

   • 1 x 15 g toz şişe
   • 1 x 8,6 ml likit şişe
   • 1 x Karıştırma kağıdı
   • 1 x Ölçü kaşığı
   • 1 x Spatül
   Diğer Özellikler
   Stok KoduUD.2056
   MarkaUltradent
   Stok DurumuVar

       Hakkımızda          Banka Hesaplarımız          İletişim Bilgilerimiz          K.V.K Politikası          Satış Sözleşmesi          Yeni Üyelik          Üye Girişi          

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.