• Tüm Kategoriler
  • Ultradent Ultra-Etch İndiSpense™ Kit - %35 Fosforik Asit

   Ürünün fiyat bilgisini görebilmek için üye girişi yapınız. Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
   %35’lik fosforik asit solüsyonu olan Ultra-Etch asitleyici ideal viskoziteye sahip olma özelliğiyle hassas uygulama ve üstün kontrolü kolaylaştırır. Asitleme derinliği açısından kendinden limitli (15 saniye asitlemede ortalama 1,9 μm derinlik)1 olup adezivlerin bond gücünü arttıracak şekilde nüfuz edebileceği bir asitleme formu yaratır. Çalışmalar Ultra-Etch asitleyicinin dentin üzerinde kendinden limitli benzersiz kimyasının rezini alacak ideal bir yüzey yarattığını göstermektedir.

   2 Ultra-Etch asitleyici viskoz yapıda olmasına rağmen, kapiller hareketi destekleyen fiziksel ve kimyasal özellikleri nedeniyle en küçük fissürlere ve oklüzal yüzeylere girebilir. İdeal viskozitesi erken kurumayı önleyecek yeterli kalınlığa sahip bir tabakayı sürdürür.

   Dentin üzerinde kendinden limitli1
   En küçük fissürlere bile girer ama dikey yüzeyde akmaz
   Hassas uygulama
   Temizce durulanır – kalıntı bırakmaz
   Ultra-Etch asitleyicinin optimal bonding yüzeyleri oluşturmak için dentin ve mine üzerinde kullanılması endikedir. Ayrıca bonding ajanın silan uygulamasından önce porselen tuzlarının giderilmesi için de kullanılır.

   Not: Metal ve zirkon üzerinde fosforik asit kullanmayın çünkü bond gücünü azaltır..

   Paket İçeriği;
   1 x 30ml IndiSpense syringe
   20 x Blue Micro tips
   20 x 1.2ml empty syringes
   Diğer Özellikler
   Stok KoduUD.383
   MarkaUltradent
   Stok DurumuVar

       Hakkımızda          Banka Hesaplarımız          İletişim Bilgilerimiz          K.V.K Politikası          Satış Sözleşmesi          Yeni Üyelik          Üye Girişi          

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.