• Tüm Kategoriler
  • Septodont Endoperox Kit - Devital Dişler için Beyazlatma

   Geçici olarak temin edilemiyor.Lütfen 0362 431 70 73 Nolu Telefondan Bilgi Alınız. Stoğa girdiğinde


   Fizyolojik sıvılarla temas ettiğinde karbamid peroksit oksijeni serbest bırakır. Bu hemen hemen nötr ortamda meydana gelir. Ürünün beyazlatma etkisi aktif oksijenin oksidize edebilme (yükseltgenme) özelliğinden gelmektedir ki aktif oksjen gaz çıkışı ile bakterisid ve detarjan etkili bir beyazlatma ajanıdır.

   Kullanım talimatları

   Diş beyazlatma işlemine başlamadan önce bütün kanalların sert kıvamlı bir macunla eksiksiz olarak doldurulduğundan emin olunuz. Pulpa bölgesini temizleyiniz. İki kaşık dolusu tuzu bir damla gliserin ile karıştırarak sert kıcamlı bir macun elde ediniz. Elde edilen macunla kavitenin yüzeyini ve duvarlarını dikkatlice kaplayınız. Daha sonra üzerine bir pamuk yerleştirerek siman ile kapatınız. Hastayı 4-5 gün sonrasında çağırınız. Eğer diş yeterince beyaz ise doluma geçiniz. Değil ise dentine tamamen zararsız olan bu işlem tekrar edilebilinir. En iyi yol bu işlemi birkaç defaya yaymaktır.

    

   Ürün İçeriği: 
   1 x 5g toz içeren şişe
   1 x 5 ml gliserin içeren flask
   1 ölçüm çubuğu
   Diğer Özellikler
   Stok KoduNSEP.10
   MarkaSeptodont
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememiyor.Lütfen 0362 431 70 73 Nolu Telefondan Bilgi Alınız.

       Hakkımızda          Banka Hesaplarımız          İletişim Bilgilerimiz          K.V.K Politikası          Satış Sözleşmesi          Yeni Üyelik          Üye Girişi          

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.