• Tüm Kategoriler
  • Prevest PF Seal - Fissür Örtücü

   Ürünün fiyat bilgisini görebilmek için üye girişi yapınız. Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
   Fusion PF oklüzal çürüğe karşı üstün koruma sağlamak üzere dizayn edilmiştir. Bu nano dolduruculu malzeme akışma, opasite ve aşınım direnci özelliklerini mükemmel bir kombinasyonla birarada tutar. Bu ürünün iki rengi mevcuttur. Bu renkler tanımlamada iyi olan beyaz opak ve hekime alt tarafların görünmesini kolaylaştıran Renksiz Şeffaftır.

   Endikasyonları:
   1. Pit ve fissürlerin doldurulması/örtülenmesi
   2. Hasar görmüş mine yüzeylerinin örtülenmesi/dış kaplaması
   3. Ortodontik tedavi sırasında çürüklerin kapatılmasında
   4. Geçici dişlerin örtülenmesinde

   Mevcut Renkler:
   Beyaz Opak&Renksiz Şeffaf

   Kullanım Metotu:
   Dişin erüpsiyonu tedaviye ve nem kontrolüne imkan verir vermez fissürler mümkün olduğunca en erken şekilde örtülenmelidir. Operasyon bölgesinin izole edilmesinden sonra, örtülenecek olan bölgeyi temizleyin(fırçayı döndürerek/pastayı floritlerden temizleyerek), spreyleyin ve kurulayın. Çürük lezyonları başlangıcı veya net olmayan diyagnoz durumunda, eğer gerekliyse fissürü ince bir enstrümanla uzatın.

   Asitleme:
   Action %37 asitleme jelini uygulayın, kısa saçlı tek kullanımlık bir fırça ile çalışın ve minenin durumuna göre 15-30 sn kadar eyleme geçmesini izin verin. Spreyleyin ve kurulayın. Asitlenmiş mine opak ve mat beyaz bir görünüme sahip olmalıdır.

   Uygulama:
   Şırıngadan koruyucu kapağı çıkartın. Yeni bir kanülü Fusion PF Seal şırıngasına takın. Fusion PF Seal homojen olarak kanülden orta basınçta akacaktır, bu sayede malzemenin doğru olarak çıkması daha kolay olacaktır. Fusion PF Seali marjinlerden fissür veya kavite içine uygulayın ve 15-20 sn kadar penetre olmasına izin verin. İnce bir kanül ile hava baloncuklarını alın.

   Işıkla Sertleştirme:
   Fusion PF Seal ‘i her bir yüzeyde 20-30sn kadar sertleştirin ve kapatıcığına bakın. Konvansiyonel polimerizasyon cihazları bu malzemenin ışıkla sertleşmesi için uygundur. Işık çıkışı halojen polimerizasyon cihazında en az 500mW/cm2 ve LED cihazlarda 300mW/cm2 olmalıdır.
   Alttan kesikleri tekrar kapatın, fazlalığı dikkatlice alın(örn. Bitirme elmas freziyle), gerekirse (lastik parlatıcıyla) parlatın. Sonra florit vernik ile tedavi görmüş ve komşu dişler üzerine uygulayın.

   Ürün içeriği
   2 gr fissür örtücü şırınga

    
   Diğer Özellikler
   Stok KoduPRE-015
   MarkaPrevest Denpro
   Stok DurumuVar
    
   HAKKIMIZDA ÜYELİK İŞLEMLERİ SIKÇA SORULAN SORULAR   SOSYAL MEDYADA BİZ
   Anasayfa Yeni Üyelik Garanti - İade Şartları  

   Facebook Sayfamızdan Takip Edin Twitter Sayfamızdan Takip Edin Google Sayfamızdan Takip Edin İnstagram Sayfamızdan Takip Edin

   Hakkımızda Üye Girişi Bilgilendirme Merkezi  

   Bize Ulaşın

   İletişim Bilgilerimiz Üyelik Bilgileriniz Öneri ve Şikayetler  

   Tel: 0362 431 70 73

   Banka Hesaplarımız Adres Bilgileriniz    

   Tel: 0362 431 79 73

   Müşteri Hizmetleri Şifre Değiştirme    
   Fax: 0362 431 79 73
   Bizden Haberler      
   info@dilekdismedikal.com.tr
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Cavex  Ems   3m Espe   Gci   Kawo Dental   Kuraray   Lascod   Leaddent   Meta Biomed   Dentsply Maillefer  Zhermack   Sswhite   Vdw   Vertex Dental   Voco   imicryl    Ruthinium Group    Heraeus Kulzer
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   Sitemizdeki Görseller ve Yazılar izinsiz Kopyalanamaz © Copyright 2015
   Dilekdismedikal.com.tr 

    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.