• Tüm Kategoriler
  • Practico Kendinden Macunlu Diş Fırçası 100 Adet

   Ürünün fiyat bilgisini görebilmek için üye girişi yapınız. Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
   PRACTICO özel haznesinde bir kez kullanmaya yetecek miktarda diş macunu ihtiva eden tek kullanımlık hijyenik bir diş fırçasıdır.
   Fikri ürüne dönüştürmenin ilk ve en ilgi çeken şekli olmuştur. 2000 yilinda başlayan ürünün prototip çalışmaları ve denemeleri 2002 yılında tamamlanmış ve Türk Patent Enstitüsü tarafindan tescil edilmiştir.
   Bu tarihten sonra deneme üretimleri yapılarak ürünün eksik ve noksanlıkları giderilmiş ve piyasaya sunulacak hale getirilmiştir ve AB ülkelerine ihraç edilmeye başlanmıştır.
   Genellikle diş ve ağız bakımına duyarlı olan ve önem veren restaurant, cafe ve otel gibi işletmelerde müşterilere bir promosyon malzemesi gibi değil bir sağlık hizmeti olarak sunulmaktadır.
   Sağlıklı bir toplum ve birey için diş fırçalamanın ne kadar önemli olduğu hergün değişik yayın organlarında vurgulanmaktadır.
   Duyarlı anne ve babaların çocuklarının beslenme çantalarına koyabilecekleri, okul idarecilerinin öğrencilerine verebilecekleri, tavsiye edebileceği, iş yerinizde bulundurabileceğiniz evinizde misafirlerinize yemek sonrası verebileceğiniz çok pratik ve ucuz bir üründür.
   Practico diş hekimlerinin hastalarına bazı diş hastalıklarında devamlı olarak diş fırçası değiştirilmesi gereken durumlarda tavsiye edebilecekleri bir üründür.

   100 lük Paketlerde
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu300.1203.001
   MarkaAkdiş
   Stok DurumuVar

       Hakkımızda          Banka Hesaplarımız          İletişim Bilgilerimiz          K.V.K Politikası          Satış Sözleşmesi          Yeni Üyelik          Üye Girişi          

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.