• Tüm Kategoriler
  • Practico Kendinden Macunlu Diş Fırçası 100 Adet

   Ürünün fiyat bilgisini görebilmek için üye girişi yapınız. Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
   PRACTICO özel haznesinde bir kez kullanmaya yetecek miktarda diş macunu ihtiva eden tek kullanımlık hijyenik bir diş fırçasıdır.
   Fikri ürüne dönüştürmenin ilk ve en ilgi çeken şekli olmuştur. 2000 yilinda başlayan ürünün prototip çalışmaları ve denemeleri 2002 yılında tamamlanmış ve Türk Patent Enstitüsü tarafindan tescil edilmiştir.
   Bu tarihten sonra deneme üretimleri yapılarak ürünün eksik ve noksanlıkları giderilmiş ve piyasaya sunulacak hale getirilmiştir ve AB ülkelerine ihraç edilmeye başlanmıştır.
   Genellikle diş ve ağız bakımına duyarlı olan ve önem veren restaurant, cafe ve otel gibi işletmelerde müşterilere bir promosyon malzemesi gibi değil bir sağlık hizmeti olarak sunulmaktadır.
   Sağlıklı bir toplum ve birey için diş fırçalamanın ne kadar önemli olduğu hergün değişik yayın organlarında vurgulanmaktadır.
   Duyarlı anne ve babaların çocuklarının beslenme çantalarına koyabilecekleri, okul idarecilerinin öğrencilerine verebilecekleri, tavsiye edebileceği, iş yerinizde bulundurabileceğiniz evinizde misafirlerinize yemek sonrası verebileceğiniz çok pratik ve ucuz bir üründür.
   Practico diş hekimlerinin hastalarına bazı diş hastalıklarında devamlı olarak diş fırçası değiştirilmesi gereken durumlarda tavsiye edebilecekleri bir üründür.

   100 lük Paketlerde
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu300.1203.001
   MarkaAkdiş
   Stok DurumuVar
    
   HAKKIMIZDA ÜYELİK İŞLEMLERİ SIKÇA SORULAN SORULAR   SOSYAL MEDYADA BİZ
   Anasayfa Yeni Üyelik Garanti - İade Şartları  

   Facebook Sayfamızdan Takip Edin Twitter Sayfamızdan Takip Edin Google Sayfamızdan Takip Edin İnstagram Sayfamızdan Takip Edin

   Hakkımızda Üye Girişi Bilgilendirme Merkezi  

   Bize Ulaşın

   İletişim Bilgilerimiz Üyelik Bilgileriniz Öneri ve Şikayetler  

   Tel: 0362 431 70 73

   Banka Hesaplarımız Adres Bilgileriniz    

   Tel: 0362 431 79 73

   Müşteri Hizmetleri Şifre Değiştirme    
   Fax: 0362 431 79 73
   Bizden Haberler      
   info@dilekdismedikal.com.tr
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Cavex  Ems   3m Espe   Gci   Kawo Dental   Kuraray   Lascod   Leaddent   Meta Biomed   Dentsply Maillefer  Zhermack   Sswhite   Vdw   Vertex Dental   Voco   imicryl    Ruthinium Group    Heraeus Kulzer
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   Sitemizdeki Görseller ve Yazılar izinsiz Kopyalanamaz © Copyright 2015
   Dilekdismedikal.com.tr 

    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.