• Tüm Kategoriler
  • MGS Ağız Bakım Tableti - 1000'lik

   Geçici olarak temin edilemiyor.Lütfen 0362 431 70 73 Nolu Telefondan Bilgi Alınız. Stoğa girdiğinde
   MGS - GARGARA TABLETLERİ
   1. Efervesan tabletler
   2. Çeşitli renkler ve tatlar
   3. Diş tedavileri öncesinde, sırasında ve sonrasında ağzı ferahlatır ve temizler.
   4. Kalın tükürüğü etkili bir şekilde çıkarmak için esanslar eklendi
   5. Son derece ekonomik ve uzun raf ömrü
   6. 6 farklı tatta gelir7. lekesiz
   MGS Mouthwash tabletleri sıkı bir şekilde kontrol edilen çevresel koşullar altında üretilmektedir. Titiz kalite testlerinden geçirilirler ve gelecekteki kullanıcılar için en iyi kalite olduklarından emin olmak için diş hekimleri tarafından sürekli olarak değerlendirilirler. MGS Gargara tabletleri ilgili tüm kalite standartlarına uygundur ve kaliteye tüm dikkatimiz ve sürekli taahhüdümüz altındadır.

   Tabletler, herkesin tat tercihlerini karşılamak için beş farklı renk ve tat kombinasyonunda mevcuttur. Hepsi evde diş yıkama için veya diş tedavisi sırasında ağız çalkalama suyu olarak canlandırıcı bir ferahlık hissi yaratır.

   BELİRTEÇLER:
   MGS Gargara tabletleri, diş ve diş etlerinin temizliğini kolaylaştırmak için tüm diş işlemlerinden sonra kullanılabilir. Optimize edilmiş tablet formülü özellikle aşağıdakiler için önerilir:

   1. Diş tedavisi sırasında ve sonrasında hafif bir gargara ve gargara
   2. Gargaranın yüzey gerilimini azaltma özelliği sayesinde ağız boşluğundan birikintilerin ve tükürüğün uzaklaştırılması, hastanın iyice durulayabilmesini kolaylaştırır
   3. Ameliyat bölgesinden kan ve diş kalıntılarının çıkarılması
   4. Ağız tazeleyici, hastaya iyi olma hissi verir
   5. MGS Gargara asidik değildir ve diş tedavisi sonucunda oluşan açık yaraları yıkamak için kullanıldığında tahriş edici değildir.

   Sodyum Benzoat ~ 5.23; Mentol - 0.14; Timol ~ 0.13; EEC onaylı renklendirici ve tatlandırıcı ~ iz; Efervesan baz qsp ~ 100.

   SUNUM:
   Aşağıdaki renk ve tat kombinasyonlarında şişe veya küvet başına tipik olarak 1000 tablet: Orijinal Pembe/Timol, Yeşil/Nane, Mavi/ Nane, Portakal/Narenciye Portakal, Sarı/Vanilya, Misket Limonu/Limon Aroması.

   YÖNETİM ŞEKLİ:
   İki tableti temiz musluk suyuyla (yaklaşık 200 ml) dolu bir bardağa bırakın. Efervesan tabletlerin oda sıcaklığında 3 dakikadan uzun sürmemesi gereken tamamen çözünmesine izin verin. Ardından hastadan bir ağız dolusu solüsyonu diş ve diş etlerinin çevresini 30 saniyeye kadar çalkalamasını ve tükürmesini isteyin. Gerektiği gibi tekrarlayın.
    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu00020
   MarkaDilek
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememiyor.Lütfen 0362 431 70 73 Nolu Telefondan Bilgi Alınız.

   Ürün Etiketleri

       Hakkımızda          Banka Hesaplarımız          İletişim Bilgilerimiz          K.V.K Politikası          Satış Sözleşmesi          Yeni Üyelik          Üye Girişi          

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.