• Tüm Kategoriler
  • Kemiger Daily Clean - Dental ve Medikal Alet Temizleyici Dezenfektan 5 Lt.

   Geçici olarak temin edilemiyor.Lütfen 0362 431 70 73 Nolu Telefondan Bilgi Alınız. Stoğa girdiğinde
   Daily Clean 
   Dental asistan 
   “DENTAL, MEDİKAL ALET TEMİZLİĞİ”
   Dental materyaller hiç bu kadar rahat temizlenmedi. Daily Clean dental materyal temizliğinde neredeyse fırça kullanımına bile gerek kalmayacak kadar etkili temizlik sağlar. 
   Ultrasonik yıkama cihazı bulunan kliniklerde cihaz ile birlikte kullanıldığında çok hızlı ve etkin temizlik sağlar. 
   Cam ionomer, çinko oksit, ojenol ölçü maddesi, polikarboksilat siman, adeziv lak, çinko fosfat siman ve diğer tedavi materyallerini eriyik hale getirir. Durulamak yeterli olacaktır. Kalsiyum hidroksit, aljinat ve soğuk akriliğin plastik kıl fırça ile el aleti üzerinden ayrılması çok kolay hale gelir. Kron içinde bulunan siman kalıntılarının temizliğinde etkilidir. 
   “BÜYÜK EKONOMİ SAĞLAR”
   Daily Clean kendinden başka bir yardımcıya (deterjan vb.) ihtiyaç duymaz ve %80 su tasarrufu sağlar. Elmas frezlerin gözeneklerini boşaltarak ömrünü uzatır. 
   “DENTAL, MEDİKAL ALETLERİ BOZMAZ”
   Diş hekimlerinin kullandıkları aletler üzerinde testler yapılmış, aletlere zarar vermediği tespit edilmiştir. Tüm cerrahi aletler, ölçü kaşıkları, siman camı, ayna başı, frezler, kanal aletleri, kavitron ucu vb. aletleri güvenli bir şekilde temizler. 
   “ÇELİK FREZLERİ ÇÖPE ATMAK YOK”
   Daily Clean çelik frezlerin kararması ve paslanması sorununu ortadan kaldırır. Daily Clean, frezlerinizin daima parlak kalmasını sağlar. Özellikle nemli bölgelerde bulunan klinikler, çelik frezleri daha uzun süre kullanabilirler.

    Ambalaj: 5 Lt
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu141.1003.001
   MarkaKemiger
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememiyor.Lütfen 0362 431 70 73 Nolu Telefondan Bilgi Alınız.

       Hakkımızda          Banka Hesaplarımız          İletişim Bilgilerimiz          K.V.K Politikası          Satış Sözleşmesi          Yeni Üyelik          Üye Girişi          

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.