• Tüm Kategoriler
  • Müşteri Hizmetleri

   Hakkımızda

   Firmamız 1979 yılında Samsun'da İbrahim KILIÇ tarafından kurularak Özel Diş Protez Laboratuvarı olarak faaliyete başlamıştır.

   1990 yılında Diş Protez Laboratuvarına ilave olarak Diş ve Medikal Malzemeleri Toptan ve Perakende Satış bölümünüde bünyesine ekleyerek Karadeniz Bölgesine hizmet etmekteyken 1997 yılında Dilek Diş Medikal Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak diş hekimliği malzemeleri sektöründe şirketleşen firmamız Türkiye geneline hizmet etmektedir. 

   Firmamız;  ürün tercihlerinde kalite,dayanıklılık ve maliyet faktörlerini ön planda tutarak sektörün önde gelen markaları ve ürünlerini diş hekimlerine, diş hastanelerine ve diş polikliniklerine  sunmaktadır.

   Satış öncesi ve sonrasında değerli müşterilerimizin yanında olan, yaptığı işin insan sağlığına yönelik olduğu bilincini ve sorumluluğunu taşıyan,bu tür organizasyonlarda yer alan, Türkiye'nin sayılı distribütör firmaları ve bayileri arasında yerini almıştır.

   Kuruluşundan bugüne kadar benimsediği hassas, istikrarlı ticari politikaları ve vizyonu ışığında sektörümüz içinde tüm müşterilere layık olduğu hizmeti verme anlayışıyla piyasanın tüm gereksinimine yönelik görev ve sorumlulukları onurla benimsemektedir.

   Hedefimiz müşterilerimizin isteklerini ve seçimlerini ön planda tutarak dürüst, güvenilir, şeffaf ve yenilikçi yaklaşımlarımızla sizlerin mutluluğunu ve uzun vadeli kazancınızı her şeyden önce düşünerek hizmet vermektir.

   Sürekli artan ürün yelpazesi ve müşteri portföyü ile  www.dilekdismedikal.com.tr ile sadece Karadeniz Bölgesi ile sınırlı kalmayıp tüm Türkiye'ye ürünlerimizi sunmak ve hizmet vermekten mutluluk duyduğumuzu belirtmek isteriz.

   Sizlerden gelen görüş ve önerilere her zaman açık olan firmamız hakkında dilek, istek ve şikayetleriniz için müşteri hizmetlerimizden bilgi ve destek alabileceğinizi önemle hatırlatıyoruz.

   Dilek Diş Medikal olarak Yetki Belgelerimiz aşağıda mevcut olup, bizimle ilgili merak ettikleriniz hakkında www.dilekdismedikal.com.tr adresini ziyaret edebilir, mesaj atabilir ya da iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.                                                                    
    
                                                                                                                                                      Sağlıklı bir ömür dileğiyle...


    
   YETKİ BELGELERİMİZ     

       Hakkımızda          Banka Hesaplarımız          İletişim Bilgilerimiz          K.V.K Politikası          Satış Sözleşmesi          Yeni Üyelik          Üye Girişi          

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.