• Tüm Kategoriler
  • Sitemizde tanıtımı yapılan ürünlerle ilgili bilgi almak, fiyatlarını öğrenmek ve sipariş vermek için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.
    

   Greatist Ağız ve Diş Sağlığı Cihaz ve Ekipmanları Fuarı 28-30 Ekim 2016   28-30 Ekim 2016 günlerinde gerçekleştirilecek olan Greatist Ağız ve Diş Sağlığı Cihaz ve Ekipmanları Fuarı’nın son günü, yani 30 Ekim 2016 Pazar günü müthiş bir kampanya sizleri bekliyor.

   30 Ekim 2016 günü müthiş bir alışveriş maratonuna hazır mısınız? Fuara katılan bütün firmalar, en iyi kampanyalarını, en iyi fiyatlarını, en iyi ödeme şartlarını siz diş hekimi ve diş teknisyenleri için hazırlıyor. Sipariş listenizi hazırlayın. 30 Ekim'de sizleri fuar alanına bekliyoruz!

   Muayenehanenizin, polikliniğinizin yahut laboratuvarınızın ihtiyacı olan ürünleri, sarf malzemelerini, cihaz yahut ekipmanları, görerek, inceleyerek, kıyaslayarak ve yüzyüze konuşarak temin edebilirsiniz. Hem de en iyi fiyatlar, en iyi ödeme şartlarıyla.


   Fuar Ziyareti Ücretli mi?

   Dişhekimleri, diş teknisyenleri, diş hekimi yardımcıları ve ilgili okulların öğrencileri, Greatist Fuarı’nı her üç günde de ücretsiz olarak gezebilir.


   Kampanya Neden Sadece Son Gün?

   Türkiye’de fuar organizasyonlarını düzenleyen ve denetleyen kuruluş 5174 sayılı kanun gereğince Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’dir (TOBB). Sözkonusu Kanun kapsamında oluşturulan “Yurt İçinde Fuar Düzenlenmesine Dair Usul ve Esaslar” yönetmeliğine göre üç gün ve daha uzun süreli fuarların sadece son gününde perakende satışa imkan veriliyor.

   Greatist Fuarı Ziyaret Saatleri şu şekilde uygulanacak:

   28 Ekim 2016 Cuma > 11:00 - 18:30
   29 Ekim 2016 Cumartesi > 09:30 - 18:30
   30 Ekim 2016 Pazar > 09:30 - 16:00

   17.03.2016

    
   HAKKIMIZDA ÜYELİK İŞLEMLERİ SIKÇA SORULAN SORULAR   SOSYAL MEDYADA BİZ
   Anasayfa Yeni Üyelik Garanti - İade Şartları  

   Facebook Sayfamızdan Takip Edin Twitter Sayfamızdan Takip Edin Google Sayfamızdan Takip Edin İnstagram Sayfamızdan Takip Edin

   Hakkımızda Üye Girişi Bilgilendirme Merkezi  

   Bize Ulaşın

   İletişim Bilgilerimiz Üyelik Bilgileriniz Öneri ve Şikayetler  

   Tel: 0362 431 70 73

   Banka Hesaplarımız Adres Bilgileriniz    

   Tel: 0362 431 79 73

   Müşteri Hizmetleri Şifre Değiştirme    
   Fax: 0362 431 79 73
   Bizden Haberler      
   info@dilekdismedikal.com.tr
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Cavex  Ems   3m Espe   Gci   Kawo Dental   Kuraray   Lascod   Leaddent   Meta Biomed   Dentsply Maillefer  Zhermack   Sswhite   Vdw   Vertex Dental   Voco   imicryl    Ruthinium Group    Heraeus Kulzer
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   Sitemizdeki Görseller ve Yazılar izinsiz Kopyalanamaz © Copyright 2015
   Dilekdismedikal.com.tr 

    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.