• Tüm Kategoriler
  • Gc Tempsmart DC Geçici Kron & Köprü Materyali 48 mL

   Ürünün fiyat bilgisini görebilmek için üye girişi yapınız. Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
   TEMPSMART DC, tam olarak prosedürde yer alan zamanlama nedeniyle akıllıdır. Materyal, yeterli çalışma süresi sağlarken, hızlı bir bitiş seçeneği sunar. Bu, bu malzemenin ikili sertleşme özelliği sayesinde mümkündür. Sadece üç dakika içinde doğal olarak güzel ve güçlü ürünlere sahip olabilirsiniz. 

   Teslim 1: 1 oranı kartuş ve automix şırınga içinde, bu ilk çift kür olduğu plastikleştirici içermeyen geçici malzemesidir. Bu, son teknoloji ürünü bir geçici malzeme sağlamak için uzun polimer zincir ağlarını ultra ince MFR doldurucularla birleştirerek teknolojilerin eşsiz kullanımından kaynaklanmaktadır. Yapışmayan ve pürüzsüz yüzeyler, hemen hemen hiçbir engelleme katmanı içermez, hızlı parlatma için mükemmeldirve uzun açıklıklı köprüler için yüksek kırılma tokluğu bu kombinasyonun sonucudur. TEMPSMART DC, bir kompozit ile kolayca onarılabilir veya yeniden yapılandırılabilir; mükemmel seçim, en üst düzey hasta rahatlığı için G-ænial Universal Enjekte , TEMPSMART DC'nin kendisi veya Unifast III'dür . Tümü doğal floresan ve zamanla size üstün bir parlaklık veren tutarlılıkta 6 renkte mevcuttur. Güzel sonuçlar, sadece bir silikon nokta ile cilalama veya komşu dişleri mükemmel bir şekilde eşleştirmek için karakterizasyon için OPTIGLAZE renk ile kaplayarak kolayca elde edilebilir . 
   Akıllı sürüşe çıkın!
   Konforlu bir çalışma süresine sahip olan son ışıkla sertleştirme, optimum sertliğe ulaşırken ayar süresini azaltmayı sağlar .
   Sadece üç dakika içinde doğal olarak güzel ve güçlü ürünlere sahip olabilirsiniz.
   Yumuşak sürüşe çıkın!
   Teslim 1: 1 oranı kartuş ve automix şırınga içinde, bu ilk çift kür olduğu plastikleştirici içermeyen geçici malzemesidir.
   Plastikleştiricilerin yokluğu, polimerize edilmiş yüzeyi, hızlı parlatma için mükemmel olan neredeyse hiçbir engelleme katmanı ile sert, yapışkan ve pürüzsüz hale getirir .
   Güvenli sürüşe çıkın!
   Bu yüksek yoğunluklu polimer ağı sağlamaktadır uzun polimer zincirlerinin o 1 yapım st için sınıf malzeme kırılma dayanıklılığı .
   Sonuç: Aslında yeterince uzun süren geçici, tek birimler veya uzun açıklıklı köprüler .
   Güzel sürüşe çık!
   Ultra ince dolgu maddeleri, zaman içinde süren üstün parlaklık verir

   Ambalaj İçeriği:

   48 ml1:1 tabanca kartuşu + 16 adet karıstırma ucu
   Diğer Özellikler
   Stok KoduMH.00074
   MarkaGc
   Stok DurumuVar

   Ürün Etiketleri

       Hakkımızda          Banka Hesaplarımız          İletişim Bilgilerimiz          K.V.K Politikası          Satış Sözleşmesi          Yeni Üyelik          Üye Girişi          

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.