• Tüm Kategoriler
  • Gc Modeling Likiti - Kompozit Restorasyon Likiti (6mL)

   Ürünün fiyat bilgisini görebilmek için üye girişi yapınız. Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
   Modelleme Sıvı tüm doğrudan kompozit malzemelerin kolay, hızlı ve verimli bir şekilde uygulanması için GC?s çözümdür. Bir fırça üzerine uygulandığında, kompozitlerin yerleştirilmesini ve şekillendirilmesini kolaylaştırır ve mükemmel bir morfoloji ve pürüzsüz bir yüzey elde edilmesine yardımcı olur.
    
   Endikasyonları:
   Fırça tekniği kullanılarak kompozit malzemelerin doğrudan restorasyonlar için modellenmesi
   Avantajları:
   Hızlı ve kolay uygulama ve şekillendirme
   Modelleme Sıvı ile ıslatılmış bir fırça kullanarak tüm kompozit malzemelerinizin uygulamasını daha kolay ve hızlı bir hale getirir. Modelleme sıvısı, malzemelerin yapışkanlığını ortadan kaldırır ve fırçayı kullanarak kolayca yerleştirilip şekillendirilebilmelerini sağlar. Güzel morfoloji yaratmak artık bir güçlük değil!
   Daha kısa bir son işlem prosedürü için pürüzsüz bir sonlandırma
   Modelleme sıvısı ile ıslatılmış bir fırça kullanarak son katın uygulanması, etkili bir şekilde pürüzsüzleştirilmesini ve çok güzel bir yüzeye ulaşılmasını sağlar. Bu, son işlem prosedürünü basitleştirir ve değerli zaman tasarrufu sağlar!
   Estetik sonuçlara etkisi yoktur.
   Modelleme Sıvı, modelleme fırçasını ıslatmak için çok az miktarda kullanılır. Uygulama esnasında hafif sarımsı olmasına rağmen, ışıkla sertleştikten sonra tamamen şeffaf hale gelir ve en iyi estetik sonucu garanti eder!

    İçerik;
   6ml Modeling Likit
    
   Diğer Özellikler
   Stok KoduMH.02002
   MarkaGc
   Stok DurumuVar

       Hakkımızda          Banka Hesaplarımız          İletişim Bilgilerimiz          K.V.K Politikası          Satış Sözleşmesi          Yeni Üyelik          Üye Girişi          

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.