• Tüm Kategoriler
  • GC G-Cem One System Kit - Kendinden Yapışkanlı Reçine Simanı

   Ürünün fiyat bilgisini görebilmek için üye girişi yapınız. Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
   GC'nin yeni kendinden yapışkanlı reçine simanı G-CEM ONE™ , tüm simantasyon prosedürlerini basitleştirir. G-CEM ONE™, TEK ürün çözümünde çok çeşitli endikasyonlar için yüksek yapışma gücü, zahmetsiz temizlik ve uzun ömürlü estetiğin yanı sıra mükemmel bir kendi kendine sertleşme yeteneğini bir araya getirir.

   G-CEM ONE™, her tür restorasyon için tüm simantasyon prosedürlerinde etkili olma esnekliği sağlayan, gerçekten evrensel, teknik olmayan, hassas, çok yönlü ve güvenilir bir üründür; metal bazlıdan rezin ve tam seramik inleylere, onleylere, kuronlara, köprülere ve postlara kadar.? Mine, dentin ve tüm indirekt restorasyonlara mükemmel bağlanma gücü gösterir.

   Ek olarak, isteğe bağlı Yapıştırıcı Artırıcı Astar (AEP) ve yenilikçi GC Touch Cure özelliği, düşük kalıcı yüzeyler gibi zorlu klinik durumlarda optimum yapışma gücü sağlar. AEP'deki kimyasal başlatıcı, optimum yapışmayı sağlamak için çimentonun kimyasal kürlenmesini hızlandırır. AEP'nin uygulanması kolaydır; ek ışıkla sertleştirme gerekmez - uygulayın ve havayla kurutun.

   G-CEM ONE™, klinisyenlere tekrarlanabilir bir iş akışı için daha az bileşenle daha az envanter sunar. Klinisyenlerin yapıştırıcı gereksinimleri söz konusu olduğunda, gönül rahatlığı için yalnızca BİR'dir.

   - Her türlü seramik, reçine ve metal esaslı inleylerin, onleylerin, kuronların ve köprülerin simantasyonu.
   - Metal, seramik, fiber postlar ve döküm post ve maçaların simantasyonu.
   - Tüm seramik ve kompozit kaplamaların simantasyonu.
   - İmplant abutmentlerinde kuron ve köprülerin son simantasyonu.


   İçerik ; 
   1 x 2.7 ml A2
   1 x 2.7 ml TR
   4 ml GC-Cem One AEP
   5 ml G-Multi Primer
   Diğer Özellikler
   Stok KoduMH.46587
   MarkaGc
   Stok DurumuVar

   Ürün Etiketleri

       Hakkımızda          Banka Hesaplarımız          İletişim Bilgilerimiz          K.V.K Politikası          Satış Sözleşmesi          Yeni Üyelik          Üye Girişi          

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.