• Tüm Kategoriler
  • GC Exaclear Şeffaf Silikon Ölçü

   Ürünün fiyat bilgisini görebilmek için üye girişi yapınız. Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
   EXACLEAR, mükemmel sonuçlara giden yolu kolaylaştırırken yüksek estetik taleplerini karşılamak için yapılmış yenilikçi, şeffaf bir silikon malzemedir. Şaşırtıcı şeffaflığı, onu özellikle aşınma vakaları, karmaşık morfolojiler ve zorlu estetik vakalar gibi karmaşık klinik durumlarda etkili kılar. Kullanımdaki çok yönlülüğü, onu bir diş hekimi, bir laboratuvar teknisyeni, bir ortodontist veya bir implantolog tarafından kullanılmak üzere mükemmel bir ürün haline getirir. Şeffaflığı, kullanım kolaylığı ve sertleşme sonrası sertliği sayesinde EXACLEAR, karmaşık prosedürleri çok daha kolay hale getirir ve daha sorunsuz bir iş akışı sağlar.


   G-ænial Universal Injectable gibi enjekte edilebilir bir kompozit ile birlikte kullanılan EXACLEAR, klinisyenlerin dolaylı kaplamalar kadar estetik restorasyonlar oluşturmasına, ancak daha hızlı, daha uygun maliyetli ve daha az invaziv preparatlar kullanarak restorasyon yapmasına olanak tanır.


   EXACLEAR’ın şeffaflığı, her küçük ayrıntıyı kontrol etmenizi sağlar ve oksijen engelleme tabakasının oluşumunu engeller, böylece son cilalamayı kolaylaştırır. G-ænial Evrensel Enjekte Edilebilir, tiksotropisi, gücü ve parlaklığı nedeniyle bu teknik için çok uygundur.


   Paket İçeriği: 2x GC Exaclear Şeffaf Silikon Ölçü 48 ml
   6x Karıştırma Ucu
   Diğer Özellikler
   Stok KoduGC.05165
   MarkaGc
   Stok DurumuVar

   Ürün Etiketleri

       Hakkımızda          Banka Hesaplarımız          İletişim Bilgilerimiz          K.V.K Politikası          Satış Sözleşmesi          Yeni Üyelik          Üye Girişi          

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.