• Tüm Kategoriler
  • Gc Essentia Kompozit

   Ürünün fiyat bilgisini görebilmek için üye girişi yapınız. Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
   Essentia, sadece 7 tüp kompozit stoğu ile tüm restorasyonlarınız için geliştirilmiş estetik çözümdür.
   Tıpkı hastanın yaşıyla değişen kromaya ve opaklığa sahip 3 dentin renginden ve bu dentinleri tamamanlayan farklı transparanlıkta 2 mine renginden oluşur.
   Dentinler ışığın kırılımını daha geniş aralıkta kırıp, yansıtabilmek ve daha dayanıklı olmak için mikro hibrit yapıda ve mine ise cilalı ve parlak yüzeyi uzun süre koruyabilecek nano-hibrid yapıda yapılmıştır.
   LD+LE Bleach veya Junior (Gençler) için yapılan restorasyonlarda mine beyaz ve opak olmalı ve yine dentin beyaza yakın olmalıdır. MD+DE veya MD +LE Adult (Yetişkinler) için mine hafif renkli ve daha translüsensken dentin orta kromadadır. İdeal olarak Medium dentin + Dark dentin kullanılır DD+DE Senior (Yaşlılar) da minede translüsenslik ve kroma gereklidir. Dentin ise daha koyu ve daha translüsenstir.

   Posterior / Mono U Posterior bölgede kolay ve iyi estetik elde etmek için hazırlanmıştır. Posterior Duo DD+LE Posteriorda dentin daha koyu görünür, mine ise daha beyazımsı lekeli görünür. Dentin: Her durumda renk adaptasyonunu sağlar.

   Yumuşak ve kolay şekillendirebilecek kıvamda. Mikro-hibrid yapısı sayesinde doğru ışık yansıtma ve dağıtım özelliğine sahip. Mükemmel renk uyumu. Mine: Restorasyonunuza canlılığı verir. Ultra-fine doldurucuları sayesinde mükemmel ve kalıcı cilalanabilirlik sunar. Daha yoğun kıvamı sayesinde dış katmanın olması gereken sağlamlığını verir. Universal:tüm posterior ve küçük kaviteleriniz için tek renk. Mükemmel ve kalıcı cilalanabilirlik sunar. Daha yoğun kıvamı sayesinde dış katmanın olması gereken sağlamlığını verir.

   Masking Liner Derin kavietlerdeki renklenmeleri ve her türlü opaker ihtiyacınızı karşılamak için yapılmıştır. İnce bir yapıdadır ve enjekte edilebilir formdadır.
   Diğer Özellikler
   Stok KoduM01872
   MarkaGc
   Stok DurumuVar
    
   HAKKIMIZDA ÜYELİK İŞLEMLERİ SIKÇA SORULAN SORULAR   SOSYAL MEDYADA BİZ
   Anasayfa Yeni Üyelik Garanti - İade Şartları  

   Facebook Sayfamızdan Takip Edin Twitter Sayfamızdan Takip Edin Google Sayfamızdan Takip Edin İnstagram Sayfamızdan Takip Edin

   Hakkımızda Üye Girişi Bilgilendirme Merkezi  

   Bize Ulaşın

   İletişim Bilgilerimiz Üyelik Bilgileriniz Öneri ve Şikayetler  

   Tel: 0362 431 70 73

   Banka Hesaplarımız Adres Bilgileriniz    

   Tel: 0362 431 79 73

   Müşteri Hizmetleri Şifre Değiştirme    
   Fax: 0362 431 79 73
   Bizden Haberler      
   info@dilekdismedikal.com.tr
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Cavex  Ems   3m Espe   Gci   Kawo Dental   Kuraray   Lascod   Leaddent   Meta Biomed   Dentsply Maillefer  Zhermack   Sswhite   Vdw   Vertex Dental   Voco   imicryl    Ruthinium Group    Heraeus Kulzer
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   Sitemizdeki Görseller ve Yazılar izinsiz Kopyalanamaz © Copyright 2015
   Dilekdismedikal.com.tr 

    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.