• Tüm Kategoriler
  • Doğsan Cerrahi Daylon Sütur USP 3/0 26 mm - Emilmeyen Sütur Y4263

   Ürünün fiyat bilgisini görebilmek için üye girişi yapınız. Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
   Ambalajlama: 12 Adet Her biri ayrı paketlenmiş steril iplik


   TANIM: DAYLON, uzun zincirli alifatik polimerlerden poliamid den elde edilmiş sentetik ve emilmeyen steril cerrahi monofilaman bir ipliktir. DAYLON mavi(FD&C Blue 2) veya siyah (Hematein Logwood siyah ) renktedir.

   DAYLON Avrupa Farmakopesi (EP) ve Amerika Birleşik Devletleri Farmakopesi (USP)’de absorbe olmayan cerrahi iplikler için belirtilen gerekliliklerin tümünü karşılar.

   KULLANIM AMACI: DAYLON, genel yumuşak doku yakınlaştırması ve/veya bağlanmasında, oftalmik, nörolojik ve kardiovasküler cerrahi kullanım da dahil olmak üzere kullanılır. DAYLON, ameliyat sırasında diğer iplikleri tutturmada ve işaretlemede de kullanılır.

   DAYLON’un, USP 8/0 (EP 0.4)’dan USP 11/0 (EP 0.1)’a kadar olan ince iplikleri mikro cerrahi ve göz cerrahisi için özellikle uygundur.

   Sadece tek kullanımlıktır.

   KLİNİK PERFORMANS ÖZELLİKLERİ: DAYLON, bağ doku lifleri tarafından ipliğin yavaş yavaş kapsülleşmesi sonucunda dokuda minimum akut reaksiyona yol açar. Poliamid absorbe edilmediği halde, vücuttaki hidroliz ilerlemesi zamanla gerilme kuvvetinin yavaş yavaş kaybetmesi ile sonuçlanabilir.

   KLİNİK FAYDA: DAYLON sütürler, açık yaraları dikmek için kullanıldığında enfeksiyonu sınırladığı için dokuları yaklaştırmak için kullanılır. DAYLON sütürler ayrıca yumuşak dokular veya diğer cihazlar için bir fiksasyon sistemi olarak kullanılır.

   DAYLON, dokuda minimum inflamasyon reaksiyonuna yol açar. Kullanım kolaylığı ve şişmenin az olmasından dolayı, DAYLON tüm deri kapamaları için idealdir.
   Diğer Özellikler
   Stok KoduDĞSN.NET
   MarkaDoğsan
   Stok DurumuVar
    
   HAKKIMIZDA ÜYELİK İŞLEMLERİ SIKÇA SORULAN SORULAR   SOSYAL MEDYADA BİZ
   Anasayfa Yeni Üyelik Garanti - İade Şartları  

   Facebook Sayfamızdan Takip Edin Twitter Sayfamızdan Takip Edin Google Sayfamızdan Takip Edin İnstagram Sayfamızdan Takip Edin

   Hakkımızda Üye Girişi Bilgilendirme Merkezi  

   Bize Ulaşın

   İletişim Bilgilerimiz Üyelik Bilgileriniz Öneri ve Şikayetler  

   Tel: 0362 431 70 73

   Banka Hesaplarımız Adres Bilgileriniz    

   Tel: 0362 431 79 73

   Müşteri Hizmetleri Şifre Değiştirme    
   Fax: 0362 431 79 73
   Bizden Haberler      
   info@dilekdismedikal.com.tr
   -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Cavex  Ems   3m Espe   Gci   Kawo Dental   Kuraray   Lascod   Leaddent   Meta Biomed   Dentsply Maillefer  Zhermack   Sswhite   Vdw   Vertex Dental   Voco   imicryl    Ruthinium Group    Heraeus Kulzer
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   Sitemizdeki Görseller ve Yazılar izinsiz Kopyalanamaz © Copyright 2015
   Dilekdismedikal.com.tr 

    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.