• Tüm Kategoriler
  • Doğsan Cerrahi Daylon Sütur USP 3/0 26 mm - Emilmeyen Sütur Y4263

   Ürünün fiyat bilgisini görebilmek için üye girişi yapınız. Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
   Ambalajlama: 12 Adet Her biri ayrı paketlenmiş steril iplik


   TANIM: DAYLON, uzun zincirli alifatik polimerlerden poliamid den elde edilmiş sentetik ve emilmeyen steril cerrahi monofilaman bir ipliktir. DAYLON mavi(FD&C Blue 2) veya siyah (Hematein Logwood siyah ) renktedir.

   DAYLON Avrupa Farmakopesi (EP) ve Amerika Birleşik Devletleri Farmakopesi (USP)’de absorbe olmayan cerrahi iplikler için belirtilen gerekliliklerin tümünü karşılar.

   KULLANIM AMACI: DAYLON, genel yumuşak doku yakınlaştırması ve/veya bağlanmasında, oftalmik, nörolojik ve kardiovasküler cerrahi kullanım da dahil olmak üzere kullanılır. DAYLON, ameliyat sırasında diğer iplikleri tutturmada ve işaretlemede de kullanılır.

   DAYLON’un, USP 8/0 (EP 0.4)’dan USP 11/0 (EP 0.1)’a kadar olan ince iplikleri mikro cerrahi ve göz cerrahisi için özellikle uygundur.

   Sadece tek kullanımlıktır.

   KLİNİK PERFORMANS ÖZELLİKLERİ: DAYLON, bağ doku lifleri tarafından ipliğin yavaş yavaş kapsülleşmesi sonucunda dokuda minimum akut reaksiyona yol açar. Poliamid absorbe edilmediği halde, vücuttaki hidroliz ilerlemesi zamanla gerilme kuvvetinin yavaş yavaş kaybetmesi ile sonuçlanabilir.

   KLİNİK FAYDA: DAYLON sütürler, açık yaraları dikmek için kullanıldığında enfeksiyonu sınırladığı için dokuları yaklaştırmak için kullanılır. DAYLON sütürler ayrıca yumuşak dokular veya diğer cihazlar için bir fiksasyon sistemi olarak kullanılır.

   DAYLON, dokuda minimum inflamasyon reaksiyonuna yol açar. Kullanım kolaylığı ve şişmenin az olmasından dolayı, DAYLON tüm deri kapamaları için idealdir.
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu8698147918900
   MarkaDoğsan
   Stok DurumuVar

       Hakkımızda          Banka Hesaplarımız          İletişim Bilgilerimiz          K.V.K Politikası          Satış Sözleşmesi          Yeni Üyelik          Üye Girişi          

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.