• Tüm Kategoriler
  • Dentsply Sirona Calibra Üniversal - Self Adhesive Rezin Siman

   Ürünün fiyat bilgisini görebilmek için üye girişi yapınız. Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
   Calibra Universal, 10 saniyeye kadar geniş bir çatala kürleme penceresi ve kapsamlı, telaşsız ve etkili bir fazla çimento temizleme için 45 saniyelik bir jel fazı sunan, Shade Stable kimyasıyla yüksek mukavemetli, kendinden yapışkanlı bir reçine çimentodur.
   Çimentoyu sert kaya çevirmeden jelleşmiş halde tutacağından emin olun.
   Tamamen aşırı çimento temizleme için yeterli zaman sağlar
   Sementasyon ve rekabet sonrası güçlü başlangıç ??bağları
   Uzun ömürlü mukavemet ve taç uzun ömürlü
   Düşük film kalınlığı taç fitine müdahale etmez
   Farklı alt tabakaya taç maruz kalmasına rağmen zaman içinde gölgenin değişmesini önler
   Radyografiler ile kolayca tanımlanabilir
   * 10 saniye tack cure penceresi, yüzey başına beş saniyelik dalga kürüne eşittir (bukkal ve lingual). Fazla çimento temizleme için, tek çıkışlı 470 nm'lik monowave çıkış LED ışıkları önerilir. Yüksek güç, çift veya geniş spektrum ışıkları aşırı çimentoların erken sertleşmesine neden olabilir. Klinik kullanımdan önce laboratuardaki karışık çimentoda kür ışık etkisini kontrol edin.

   Calibra Universal, florür içeren iki komponentli, çift kürlü, yüksek mukavemetli kendiliğinden yapışan bir reçine çimentodur. Estetik gölgelendirmeyi, ayrı bir dentin / emaye yapıştırıcı yapıştırma maddesi / sistemi olmadan, kendinden gravürlü bir yapıştırıcı ile birleştirir.

   10 saniyeye kadar geniş jel fazı tack kürleme penceresi *
   Genişletilmiş jel fazı temizliği *
   6 dakikalık simantasyon aşamasından sonra yüksek bağ mukavemeti
   Yüksek bağ ve mekanik güçlü
   Düşük Film Kalınlığı
   Gölge Stabil Kimya
   Mükemmel Radyo Kapasitesi
   * 10 saniye tack cure penceresi, yüzey başına beş saniyelik dalga kürüne eşittir (bukkal ve lingual). Fazla çimento temizleme için, tek çıkışlı 470 nm'lik monowave çıkış LED ışıkları önerilir. Yüksek güç, çift veya geniş spektrum ışıkları aşırı çimentoların erken sertleşmesine neden olabilir. Klinik kullanımdan önce laboratuardaki karışık çimentoda kür ışık etkisini kontrol edin.


    

   Çok çeşitli restorasyonlara uyan bir formülasyonla, buna Calibra Universal çimento denir. Neredeyse herhangi bir endikasyon için kullanılabilen çimento ile sertleşme stresi olmadan tack kürleme kolaylığı elde edin. Calibra Universal kendinden yapışkanlı reçineli çimento, 10 saniyeye ve 45 saniyelik jel fazına * kadar geniş bir tack kürleme camı ile temizleme işlemini kolaylaştırır, bu sayede fazla çimentoda kapsamlı ve etkili bir temizleme için ihtiyacınız olan zamanı size sunar.

   Ek bir aşındırma veya yapıştırıcı gerektirmeden, bu tek adımlı sementasyon, güçten ödün vermeden kullanım kolaylığı sunar. Yüksek hızlı 6 dakikalık bağ mukavemeti güçlü bir başlangıç ??bağını yaratır ve restorasyonlarınızı uzun süre başarılı tutmak için zamanla uzar.

   Calibra Universal çimento, Clinicians Report® Clinical Trials'da şu anda yüksek oranda derecelendirilmiştir; kullanıcıların% 79'u, mükemmel veya iyi ve meslektaşları tarafından deneye layık görülmüştür. **

   Calibra Universal Dual Cure AutoMix Şırınga

   Paket İçerigi;

   2 x Şırınga 4,5 gr


         
    
   Diğer Özellikler
   Stok KoduDTR.607402A
   MarkaDentsply
   Stok DurumuVar

   Siman Katagorisindeki Diğer Ürünlerimiz

   Ürün Etiketleri

    
   HAKKIMIZDA ÜYELİK İŞLEMLERİ SIKÇA SORULAN SORULAR   SOSYAL MEDYADA BİZ
   Anasayfa Yeni Üyelik Garanti - İade Şartları  

   Facebook Sayfamızdan Takip Edin Twitter Sayfamızdan Takip Edin Google Sayfamızdan Takip Edin İnstagram Sayfamızdan Takip Edin

   Hakkımızda Üye Girişi Bilgilendirme Merkezi  

   Bize Ulaşın

   İletişim Bilgilerimiz Üyelik Bilgileriniz Öneri ve Şikayetler  

   Tel: 0362 431 70 73

   Banka Hesaplarımız Adres Bilgileriniz    

   Tel: 0362 431 79 73

   Müşteri Hizmetleri Şifre Değiştirme    
   Fax: 0362 431 79 73
   Bizden Haberler      
   info@dilekdismedikal.com.tr
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Cavex  Ems   3m Espe   Gci   Kawo Dental   Kuraray   Lascod   Leaddent   Meta Biomed   Dentsply Maillefer  Zhermack   Sswhite   Vdw   Vertex Dental   Voco   imicryl    Ruthinium Group    Heraeus Kulzer
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   Sitemizdeki Görseller ve Yazılar izinsiz Kopyalanamaz © Copyright 2015
   Dilekdismedikal.com.tr 

    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.