• Tüm Kategoriler
  • Dental Sektör 2019 İdex Fuarını Bekliyor   Ağız ve diş sağlığı alanında dünyanın en büyük üç fuarından biri olan IDEX Istanbul, 11-14 Nisan 2019 tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy’de gerçekleştirilecek. Fuara 300’ün üzerinde firmanın, 1100’den fazla markası ile katılması bekleniyor. Türk dental sektörünün tek uluslararası etkinliği konumundaki fuar, 500 milyon dolarlık büyüklüğe sahip sektörün 2023 hedefi olan 1 milyar dolar ciroyu aşmasına katkı sağlayacak.

   İstanbul Ağız-Diş Sağlığı Cihaz ve Malzemeleri Fuarı'nın (IDEX Istanbul) 16'ıncısı, ve DİŞSİAD (Diş Malzemeleri Sanayicileri ve İş Adamları Derneği) ve CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık beraber organizasyonu ile  11-14 Nisan 2019 tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy’de düzenlenecek. Fuarı dünyanın birçok ülkesinden ve Türkiye’nin birçok ilinden, diş hekimliği fakülteleri, ağız ve diş sağlığı merkezleri, diş klinikleri ve diş hekimliği odalarını temsilen öğretim görevlileri ve hastane yöneticilerinden oluşan çok sayıda sektör profesyoneli ziyaret edecek. Fuara 300’ün üzerinde firma, 1100’den fazla markası ile katılacak.

    1 MİLYAR HEDEFİNE KATKI SAĞLAYACAK

   Fuarda Almanya, Avusturya, İtalya, Amerika, Birleşik Arap Emirlikleri, Rusya ve İngiltere’den çok sayıda firma katılımcı olarak yer alacak. İDEX 2019’a Çin, Tayvan, Pakistanlı firmalar toplu katılım gösterirken Brezilya ve Kore ise milli katılım gerçekleştirecek. Fuar 100’e yakın yabancı katılımcı sayısıyla da yeni bir rekora imza atacak.

   Dental ünitelerden dental röntgen cihazlarına, implant sistemlerden amalgatörlere, labarotuvar ekipmanlarından diş hekimi mobilyalarına kadar birçok ürün ve ürün grubunun 25 bin metrekare alan üzerinde sergileneceği fuarda 15 bini aşkın sektör alıcısı ağırlanacak. Türk dental sektörünün tek uluslararası etkinliği konumundaki fuar katılımcılarına uluslararası alanda yeni iş birliği fırsatları sunarak 500 milyon dolarlık büyüklüğe sahip sektörün 2023 hedefi olan 1 milyar dolar ciroyu aşmasına katkı sağlayacak.

   BU SENE 75 ÜLKE AĞIRLANDI

   Geçtiğimiz yıl düzenlenen IDEX Fuarı’nda 1.645’i yabancı, 14 bin 507’si yerli olmak üzere toplam 16 bin 152 kişi ziyaret ederken, toplam ziyaretçi sayısında yüzde 22, yabancı ziyaretçi sayısında ise yüzde 33’lük artış yaşandı. Fuarda B2B Eşleştirme Programı kapsamında Avrupa, Balkanlar, Körfez Ülkeleri, Afrika ve Bağımsız Devletler Topluluğu, Orta Doğu ülkeleri başta olmak üzere 75 ülkeden gelen alım heyetleri ağırlandı.

   11.03.2019

    
   HAKKIMIZDA ÜYELİK İŞLEMLERİ SIKÇA SORULAN SORULAR   SOSYAL MEDYADA BİZ
   Anasayfa Yeni Üyelik Garanti - İade Şartları  

   Facebook Sayfamızdan Takip Edin Twitter Sayfamızdan Takip Edin Google Sayfamızdan Takip Edin İnstagram Sayfamızdan Takip Edin

   Hakkımızda Üye Girişi Bilgilendirme Merkezi  

   Bize Ulaşın

   İletişim Bilgilerimiz Üyelik Bilgileriniz Öneri ve Şikayetler  

   Tel: 0362 431 70 73

   Banka Hesaplarımız Adres Bilgileriniz    

   Tel: 0362 431 79 73

   Müşteri Hizmetleri Şifre Değiştirme    
   Fax: 0362 431 79 73
   Bizden Haberler      
   info@dilekdismedikal.com.tr
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Cavex  Ems   3m Espe   Gci   Kawo Dental   Kuraray   Lascod   Leaddent   Meta Biomed   Dentsply Maillefer  Zhermack   Sswhite   Vdw   Vertex Dental   Voco   imicryl    Ruthinium Group    Heraeus Kulzer
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   Sitemizdeki Görseller ve Yazılar izinsiz Kopyalanamaz © Copyright 2015
   Dilekdismedikal.com.tr 

    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.