• Tüm Kategoriler
  • Ürünlerle ilgili bilgi almak, fiyatlarını öğrenmek ve sipariş vermek için iletişim bilgilerimizden veya whatsapp'tan  bizlere ulaşabilirsiniz.

   Coltene Fill-Up Bulk Fill Üniversal Refil

   Coltene Fill-Up Bulk Fill Üniversal Refil
   Görsel 1
   Ürünün fiyat bilgisini görebilmek için üye girişi yapınız. Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
   Dual Sertleşen Bulk Kompozit

   Fill Up bulk kompozittir, ilk dual cure bulktur.

   Dual sertleşme özelliği sayesinde dolguda sınırsız tabaka kalınlığı vardır. Çok derin kavitelerde bile tam sertleşme garantisine sahiptir.

   Fill-Up!  Hızlıdır. Çünkü Dolgu hemen yapılabilir, çünkü ışıkla sadece 5 saniyede sertleştirilir. Olağanüstü mekanik özellikleri sayesinde üst tabakaya gerek yoktur. Mükemmel kendinden uyum özelliklerine sahip üniversal bir renk (VITA™ A2–A3) mevcuttur. Otomiks şırıngayla hızlı ve basit uygulaması vardır.

   Minimum büzülme gerilimi mükemmeldir. Uyumlu ParaBond bağlayıcı maddeyle optimum marjinal yalıtıma sahiptir. Kolayca yüksek parlaklığa cilalanabilirliği vardır. Floresans sayesinde tüm ışık koşullarında çekici bir estetik görüntüsü mevcuttur.  Antibakteriyel çinko oksit içerir.

   Değişken uygulama olanakları:

   Orta düzeyde viskoziteli, dual sertleşen bulk kompozit, hızlı, estetik ve diş renginde bir restorasyon gerektiren endikasyonlar için geliştirilmiştir. Fill-Up! arka bölgede bulk fill tekniğine uygun olup herhangi bir derinlikte tek tabaka halinde uygula­nabilir. Sadece 5 sn süreyle yüzeyden ışıkla sertleş­tirme, herhangi bir üst tabakaya gerek kalmadan restorasyonu bitirebilir.

   Fill-Up! aşağıdaki uygulamalar için endikedir:

   Sınıf I ve II kaviteler
   Kavite astarlama
   Kor yapımı

   Her duruma uygun bir renk:

   VITA™ A2–A3 düzeyleri arasındaki üniversal renk bukalemun etkisi sayesinde her duruma mükem­mel uyum sağlar ve renk yönetiminde zamandan tasarruf ettirir.

   ParaBond (optimal marjinal yalıtım sağlayan bağ­layıcı madde) ile mükemmel bir etkileşim içinde, günlük dental uygulamalarda karşılaşılan tüm restoratif durumlar için her ihtiyaca cevap veren bir sistem sunar.

   Set İçeriği: 1x4,5 g Fill Up Universal, 3xKarıştırma Ucu Kısa Süper İnce, 4x Karıştırma Ucu Kısa İnce
   Diğer Özellikler
   Stok KoduDC.60019341
   MarkaColtene Whaledent
   Stok DurumuVar
    
   HAKKIMIZDA ÜYELİK İŞLEMLERİ SIKÇA SORULAN SORULAR   SOSYAL MEDYADA BİZ
   Anasayfa Yeni Üyelik Garanti - İade Şartları  

   Facebook Sayfamızdan Takip Edin Twitter Sayfamızdan Takip Edin Google Sayfamızdan Takip Edin İnstagram Sayfamızdan Takip Edin

   Hakkımızda Üye Girişi Bilgilendirme Merkezi  

   Bize Ulaşın

   İletişim Bilgilerimiz Üyelik Bilgileriniz Öneri ve Şikayetler  

   Tel: 0362 431 70 73

   Banka Hesaplarımız Adres Bilgileriniz    

   Tel: 0362 431 79 73

   Müşteri Hizmetleri Şifre Değiştirme    
   Fax: 0362 431 79 73
   Bizden Haberler      
   info@dilekdismedikal.com.tr
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Cavex  Ems   3m Espe   Gci   Kawo Dental   Kuraray   Lascod   Leaddent   Meta Biomed   Dentsply Maillefer  Zhermack   Sswhite   Vdw   Vertex Dental   Voco   imicryl    Ruthinium Group    Heraeus Kulzer
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   Sitemizdeki Görseller ve Yazılar izinsiz Kopyalanamaz © Copyright 2015
   Dilekdismedikal.com.tr 

    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.