• Tüm Kategoriler
  • Cavex Bite White Starter Kit - Ofis Tipi Beyazlatma

   Ürünün fiyat bilgisini görebilmek için üye girişi yapınız. Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
   Minimum hassasiyetle maksimum beyazlatma sonuçları için, Cavex "Cavex Bite&White In-Office Beyazlatma Sistemi"ni geliştirdi. Beyazlatıcı jel, %25 hidrojen peroksit ile benzeri görülmemiş beyazlatma sonuçları elde eden devrim niteliğindeki Hidrojen Peroksit Üstün (HPS) teknolojisine dayanmaktadır.

   Son derece hızlı ve etkili HPS jeli sayesinde, maksimum beyazlatma sonucu sadece iki veya üç seansta elde edilir. Cavex'in Ofis Tipi beyazlatma sistemi, uygulama sırasında maksimum kontrol için bir fırça ile beyazlatıcı
   jelin uygulandığı tek sistemdir. Ayrıca Dişeti Bariyeri sayesinde çevresindeki yumuşak dokuları ve ağartılmamış alanları korunur.

   Hidrojen Peroksit Superior beyazlatma jeli (HPS)
   Cavex Bite&White Ofis Tipi Beyazlatma Sistemindeki beyazlatıcı jel, Cavex tarafından geliştirilen ve patentli- Hidrojen Peroksit Üstün (HPS) teknolojisine dayanmaktadır. "HPS teknolojisi %25 çok saf hidrojen peroksidi stabil tutar. HPS jelinin benzersiz bileşimi nedeniyle, hidrojen peroksit daha hızlı ve daha etkili çalışır, böylece maksimum beyazlatma sonucu sadece iki veya üç işlemden sonra elde edilir.

   Avantajları
   • Cavex Bite&White Ofis Tipi %25 HPS jel, mevcut en etkili beyazlatıcı jeldir.
   • HPS jel içindeki hızlandırıcılar sayesinde maksimum beyazlatma sonucu sadece iki veya üç uygulamadan sonra elde edilir.
   • Daha yoğun kıvamı sayesinde, HPS jeli uygulamak için kolaydır ve tedavi sırasında mükemmel şekilde yerinde kalır.
   • HPS jel, ön karıştırma ve sıcaklık stabilitesi olmadan kullanıma hazırdır. Bu, jelin buzdolabının dışında saklanmasına izin verir. Reaksiyon sadece nem (tükürük) ile temas ettiğinde başlar.

   Eşsiz uygulama tekniği
   Sadece Cavex Bite&White Ofis Tipi Beyazlatma Sistemi, beyazlatıcı jeli uygulamak için fırçalı kalemler kullanır. Kalem formu oldukça pratiktir ve kalemin arkasını çevirerek jel fırçanın içine dozlanır. Bu eşsiz uygulama tekniği
   beyazlatıcı jelin dozajı ve uygulaması üzerinde tam kontrol sağlar.

   Cavex Bite&White Dişeti Bariyeri
   Cavex Bite&White Dişeti Bariyeri, yumuşak doku temasını önlemek ve beyazlatma jeli ile temas etmemesi gereken alanları korumak için bir bariyer olarak kullanılır. Bariyerin mavi rengi ürünü ortamdan ayırır. Birlikte verilen uygulama uçları ile bariyerin uygulanması kolaydır, uygulandıktan son 30 saniye polimerize edilir. Tedaviden sonra bariyerin çıkarılması kolaydır.

    Başlangıç Seti Ambalaj: 2 x 2 ml Beyazlatma Kalemi, 1 x 1 ml Dişeti Bariyeri, 5 adet uç                  
    
   Diğer Özellikler
   Stok KoduG.BW050
   MarkaCavex
   Stok DurumuVar

   Ürün Etiketleri

       Hakkımızda          Banka Hesaplarımız          İletişim Bilgilerimiz          K.V.K Politikası          Satış Sözleşmesi          Yeni Üyelik          Üye Girişi          

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.