• Tüm Kategoriler
  • Becht ProfiGuard Temizlik Pastası

   Ürünün fiyat bilgisini görebilmek için üye girişi yapınız. Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
   ProfiGuard amalgam koruyuculu çürük önleyici diş temizlik, cila ve parlatma pastasıdır.

   Dişlerin temizlenmesi ve fırçalanması amalgam dolguları parlatmada etkilidir. Özel terkibi sayesinde civa buharlarını abzorbe ederek kullanıcıları, hastaları ve diğerlerini kötü etkilerden başarı ile korur.

    PROFIGUARD ile en zorlu plak tabakalarını ve renk solmalarını çabucak ve zahmetsizce giderebilirsiniz. İkslitol ve sodyum florid ilaveleri dişler etrafındaki dokuların parçalanmasını ve dişlerdeki çürümeleri önler. Hoş nane kokuludur pH: 5.5.   KULLANIM KILAVUZU:

   UYGULAMA:

   PROFIGUARD’ ı karıştırma kabına veya benzer uygun bir kaba koyunuz. Lastik parlatma ucu veya fırça ile az bir miktar pasta alarak istenen alana uygulayınız. Küçük yuvarlak hareketler ve hafif bir baskı uygulayarak parlatıcıyı diş yüzeyi üzerinden ve gevşek diş eti çizgisinin altından geçiriniz. Tekrar tüpten alacağınız pastayla tüm diş yüzeyleri tamamıyla temizlenene ve parlayana kadar sürdürünüz. Diş ipi kullanarak fazla pastayı en yakındaki kavitelere götürünüz Daha sonra bol su ile iyice çalkalayınız.

   Ambalaj: Tüp içinde macun halinde 95 gr.
    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu4801
   MarkaBecht
   Stok DurumuVar

   Ürün Etiketleri

       Hakkımızda          Banka Hesaplarımız          İletişim Bilgilerimiz          K.V.K Politikası          Satış Sözleşmesi          Yeni Üyelik          Üye Girişi          

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.